DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE
Autor: Marin Vuletin, 17. 11. 2020.

VUKOVAR

Grad heroj

Da se nikad ne zaboravi…

Vukovar je izgradio noviju hrvatsku povijest i ona je dio svih nas, živimo je u miru i na slobodi.

Vukovar kao grad heroj, mjesto posebnog pijeteta, povijesna lokacija na ušću Vuke u Dunav. Obilježja su to ovoga posebnoga grada koji je u Domovinskom ratu uništen do temelja, opljačkan, ranjen i oskvrnjen, ali nikada ne i ponižen.

Uzdigao se Vukovar nakon tog razdoblja, zacijelio svoje rane i ponovno ustao ponosan, očaravajući svojim ljepotama sve koji ga posjete.

PŠ CRIVAC

Učenici 1., 2. i 4. razreda, voditelji učitelji: Mira Jurić i Dario Šperkov.

MŠ BRAČEVIĆ

Učenici 5., 6., 7. i 8. razreda, voditelji učitelji: Alenka Miljević, Bože Gulić, Edina Smoljo, Dražana Ćudina i Lada Sarač.

PŠ DONJE OGORJE

Učenici 1. i 3. razreda, voditeljica učiteljica Mira Ramljak.

Učenici 2. i 4. razreda, voditeljica učiteljica Anita Bulić.

Učebici 5., 6., 7. i 8. razreda, voditelji učitelji: Ivana Antunović, Tina Rožić, jelena Vučković, Marina Simić, Zdravka Jokić. i Neda Zulim.

Marija Mamić, Ivica Kerum, Ivana Leskur i Josip Kapitanović.

Anđela Kapitanović

Ante Kerum                                                      Lana Leskur