« Ožujak 2024 »

BOŽIĆNI KONCERT
Autor: Anita Bulić, Mira Ramljak, 17. 12. 2017.

Održan je deseti tradicionalni Božićni koncert u župnoj crkvi sv. Jure u Gornjem Ogorju, u organizaciji KUD-a Komaštre i mjesnog župnika fra Danijela Stipanovića, na kojem su nastupili učenici iz PŠ Donje Ogorje i MŠ Bračević.

Program nastupa učenika:

1. Recitaciju Isusu za rođendan, autorica teksta Marijana Andrišek, izveli učenici 1. i 3. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica učiteljica Anita Bulić.

2. Monolog  Božić u mojoj obitelji, prerađeno prema tekstu Sanje Pilić, izvela učenica 1. razreda PŠ Donje Ogorje, Andrea Kerum, voditeljica učiteljica Anita Bulić.

3. Igrokaz Veliko čudo za mali bor, izveli učenice 4. razreda PŠ Doje Ogorje, voditeljica učiteljica Mira Ramljak.

4. Igrokaz Božićne jaslice, izveli učenice 2. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica učiteljica Mira Ramljak.

5. Igrokaz Starački Božić, izveli učenici 5. razreda PŠ Donje Ogorje Ante Kerum, Ante Kapitanović, Anđela Kapitanović i Lana Leskur, voditeljice učiteljice: Tina Rožić i Jelena Vučković. U sklopu ovog igrokaza nastupio je Pjevački zbor iz PŠ Donje Ogorje i članovi Instrumentalne družine Ante Jurić, Gabriela Bučić i Josipa Katarina Svalina iz MŠ Bračević, voditelj učitelj Nikola Rušinović.

6. Pjesmu  Zvončići, autor John Pierpont, izveo je Pjevački zbor PŠ Donje Ogorje, voditelj učitelj Nikola Rušinović.

Na koncertu su nastupili još sljedeći izvođači: župni zbor župe Gospe od zdravlja iz Dubrave kod Šibenika, župni zbor župe Gospe Luzarice iz Pridrage kod Zadra, župni zbor župe sv. Kajo, Solin i ženska pjevačka skupina Andrijane iz župe sv. Andrija, Sućidar - Split.