« Ožujak 2024 »

OSVIJETLIMO PUT DO JASLICA
Autor: Marin Vuletin, 20. 12. 2018.

Katoličkoj osnovnoj školi u Šibeniku održana je 19. prosinca 2018. godine božićna priredba Osvijetlimo put do jaslica, koju je organizirao Katehetski ured šibenske biskupije, na priredbi je nastupila dramska družina PŠ Donje Ogorje.

Učenici dramske družine predstavili su se igrokazom Božićno pomirenje, za koji je tekst napisala učiteljica Jelena Vučković i recitacijom Ponoćka u mom selu. U igrokazu su nastupili sljedeći učenici: Ante Kerum, Ante Kapitanović, Anđela Kapitanović, Lana Leskur, Iva Leskur, Josipa Kapitanović, Kristijan Kapitanović, Lana Mornar i Anđela Bacelj. Pripremili i pratili učenike u Šibenik učiteljica Jelena Vučković i vjeroučitelj Nenad Palac.

Na kraju priredbe svima nazočnima šibenski biskup mons. Tomislav Rogić čestitao je božićne blagdane.

Katehetski ured Šibenske biskupije