« Srpanj 2020 »

Ispis statistike od 2. 5. 2011.

Okvirni vremenici pisanih provjera

Okvirni vremenik pisanih provjera i nastale promjene provjerite ovdje.

Vremenik pisanih provjera od školske godine 2019./2020. nalazi se u eDnevniku.

Erasmus+ 2017. - 2018.

Više o pripremi školskog projekta Erasmus+ KA -1 pogledati ovdje.

Više o odobrenim sredstvima za realizaciju projekta Erasmus+ KA -1 pogledati ovdje.

Tijekom veljače 2017. godine prijavili smo se na natječaj ERASMUS+ KA -1, naš projekt je na razini Republike Hrvatske osvojio dovoljan broj bodova i time smo dobili novčanu potporu za njegovu realizaciju.

Naziv projekta: KOMUNICIRAJ – POVEŽI – RAZVIJAJ

Glavni ciljevi projekta mobilnosti učitelja osnovne škole braće Radića, Bračević su:

1. Neformalne metode u obrazovanju, alati i metode za poticanje učeničke motivacije i učenja,

2. Nastava na otvorenom u poučavanju prirodnih znanosti,

3. Vrednovanje postignuća i rada odgojno-obrazovnih djelatnika u primjeni novih inovativnih metoda rada kao i vrednovanje neformalnog obrazovanja za poticanje cjeloživotnog učenja i upravljanje školom.

I. MOBILNOST

- U razdoblju od 30. 8. do 3. 9. 2017. godine učiteljica engleskog i njemačkog jezika Alenka Miljević odlazi u Italiju - Rim na edukaciju Neformalne metode u obrazovanju. Alati i metode za poticanje učeničke motivacije i učenja.

II. MOBILNOST

- U razdoblju od 4. 10. do 11. 10. 2017. godine učiteljica biologije i kemije Dražana Ćudina boravila je na Malti, pohađala je Outdoor education (Učenje na otvorenom).

III. i IV. MOBILNOST

- U razdoblju od 12. 10. do 18. 10. 2017. godine ravnatelj Marin Vuletin i učiteljica Alenka Miljević boravili su u Srednjoj školi grada Warsteina – R. Njemačka. Ravnatelj je promatrao rad ravnatelja i upoznao se organizacijom i radom odgojno-obrazovnog sustava od petog  do osmog razreda (job shadowing), a učiteljica Alenka je obavljala zadatke podučavanja odnosno predavala je engleski jezik tamošnjim učenicima (teaching assignment).

V. i VI. MOBILNOST

Od 7. 4. do 19. 4. 2018. godine u Osnovnoj školi moreplovca Rodriguesa Soromenho u Sesimbri – Portugal, provedene su peta i šesta mobilnost u sklopu Erasmus+ KA1 školskog projekta KOMUNICRAJ – POVEŽI – RAZVIJAJ na teme: Upoznavanje s radom ravnatelja, te organizacijom i radom odgojno-obrazovnog sustava od prvog do devetog razreda (job shadowing) i Zadatak podučavanja odnosno predavanja engleskog jezika tamošnjim  učenicima (teaching assignment) Na stručnom usavršavanju su bili: ravnatelj Marin Vuletin i učiteljica engleskoga i njemačkoga jezika Alenka Miljević.

Diseminacija projekta Erasmus+ 2017. - 2018.