« Ožujak 2024 »

Idemo u srednju 2018./2019.

Upisi u srednju školu vrše se putem internetske stranice upisi.hr, a prijava putem AAI@skole.hr elektroničkog identiteta. U slučaju da imate problema s prijavom, javite se pedagoginji Ines Sedlar Kolar na broj 021/810-174 kroz radno vrijeme škole.

Na portalu učenici.com te srednja.hr možete pronaći kalkulator za računanje bodova.

Novosti o upisima su objavljeni i na stranici srednja.hr.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je donijelo Odluku o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2018./2019.

Idemo u srednju 2017./2018.

Upisi u srednju školu vrše se putem internetske stranice upisi.hr, a prijava putem AAI@skole.hr elektroničkog identiteta. U slučaju da imate problema s prijavom, javite se pedagoginji Ines Sedlar na broj 021/810-174 kroz radno vrijeme škole.

Na portalu učenici.com možete pronaći kalkulator za računanje bodova. Kliknite ovdje za direktnu poveznicu.

Novosti o upisima su objavljeni i na stranici srednja.hr.

1. Ministarstvo znanosti i obrazovanja je donijelo Odluku o upisu učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018.

2. Strukturu upisa možete pogledati za: srednje škole kojima je osnivač Republika Hrvatska, jedinice lokalne samouprave te jedinice područne (regionalne) samouprave , srednje škole čiji su osnivači vjerske zajednice  i srednje privatne škole.

3. U brošuri Idemo u srednju! možete pronaći sve informacije za upis u srednju školu, kako za redovite učenike, tako i za učenike s teškoćama. Isto tako možete vidjeti primjer bodovanja za srednju školu.

4. Pogledajte brošuru Kamo poslije osnovne škole?

5. Pravilnik o upisu u srednju školu možete pogledati ovdje, a izmjene i dopune istog pravilnika ovdje.

Idemo u srednju 2016./2017.

Internet portal "Upisi u srednju 2016./2017." je dostupan svim učenicima i u cijelosti je posvećen tematici upisa u srednju školu, te je namjenjen osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve relevantne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih
dostupnim svim školarcima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

Na portalu učenici.com možete pronaći kalkulator za računanje bodova. Kliknite ovdje za direktnu poveznicu.

Novosti o upisima su objavljeni i na stranici srednja.hr.

Ovdje možete skinuti brošuru Kamo poslije osnovne škole za školsku godinu 2016./2017.

U brošuri Idemo u srednju! možete pronaći sve informacije za upis u srednju školu, kako za redovite učenike, tako i za učenike s teškoćama. Isto tako možete vidjeti primjer bodovanja za srednju školu.

Idemo u srednju 2015./2016.

Kliknite ovdje za detaljne upute o upisu u srednju školu. U prilogu možete preuzeti dokumente važne za upis u srednju školu u školskoj godini 2015./2016.:

Idemo u srednju!
VAŽNO ZA UPIS:

Ako želite pročitati više (skinuti važeći dokument), samo kliknite na jedan od podcrtanih naslova:

1. Odluka o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole u šk. god. 2014./2015.

- ovdje se nalaze svi uvjeti za upis u određenu srednju školu

2. Popis predmeta posebno važnih za upis

- lista predmeta koji se vrednuju za upis za svaku od škola

3. Odluka o upisu učenika u srednju školu u šk. god. 2014./2015.

- ovdje možete pročitati kako ide proces upisa u srednju školu te datume (rokove) za prijave/ odabir/ zaključak...

4. Brošura Idemo u srednju!

- brošura u kojoj je opisan čitav proces upisa prilagođen učenicima i roditeljima (savjet: dobro pročitajte)

5. Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija srednjoškolskih obrazovnih programa u svrhu upisa u 1. razred srednje škole

- zdravstveni preduvjeti za upis u određenu srednju školu (izmjene i dopune: 12.6.2014.)

6. Kamo poslije osnovne?

- brošura s opisima različitih škola i zanimanja