Ostvarivanje prava na pristup informacijama

Pravo na pristup informacijama uređeno je Zakonom o pravu na pristup informacijama (Narodne novine 25/13. i 85/15.). Zakonom se propisuju načela prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija, ograničenja prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija, postupak za ostvarivanje i zaštitu prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija.

Pravo na informaciju koju posjeduje, kojom raspolaže ili koju nadzire OŠ braće Radića, Bračević ostvaruje se podnošenjem zahtjeva školi. Ukoliko se zahtjev podnosi pismenim putem potrebno je ispuniti Obrazac zahtjeva za pristup informacijama kojeg možete dostaviti:

- na adresu: Osnovna škola braće Radića, Vrba I 11 Bračević, 21 203  Donji Muć
- elektroničkom  poštom: ured@os-brace-radica-bracevic.skole.hr
- putem telefaxa na broj: 021 / 810 174
- donijeti osobno u tajništvo Škole.