preskoči na sadržaj

Osnovna škola braće Radića, Bračević

Login
Tražilica
eDNEVNIK

Kalendar
« Veljača 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
Prikazani događaji

ŠKOLA ZA ŽIVOT

DABAR

IZ ARHIVE IGROKAZA

Crveni gumb

 

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja i zlostavljanja djece. 

BITKA ZA SIGURNOST

Anketa
Postoje li pravila u tvom kućanstvu kada je riječ o upotrebi televizije, računala i mobitela?





Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 12. 2020.

Ukupno: 9001
Ovaj mjesec: 4351
Ovaj tjedan: 490
Danas: 4
Raspored informacija

Raspored informacija za roditelje kod razrednika i predmetnih učitelja u školskoj godini 2020./2021.*

 

ŠKOLA

IME I PREZIME

RAZRED

Pon

U

S

Č

P

CRIVAC

Dario

Dado Šperkov

I./IV.

4. šk.sat 

 

 

 

 

 

Mira Jurić

II.

 

 

5.šk.sat

 

 

 

BRAČEVIĆ

RAZREDNICI

Alenka Miljević

V.

 

4.šk.sat 

(10.00-

10.45) 

 

 

 

Ivana Roguljić

VI.

 

5.šk.sat 

 

 

 

 

Edina Smoljo

VII.

 

 

 

 

6.šk.sat 

Nikola Rušinović

VIII.

 

 

 

 

3.šk.sat

OSTALI

PREDMETNI

UČITELJI

Lada Sarač

LK

3.šk.sat

 

 

 

 

Katica Tot

M-INF

 

2.šk.sat

 

 

 

Dražana Ćudina

PR-BIO-KEM

 

 

5.šk.sat 

 

 

Zdravka Jokić

POV- GEO

4.šk.sat

 

 

 

 

Luči Karbonini

FIZ

 

 

 

 

 

Anita Vitić

TK

3.šk.sat

 

 

 

 

Pero Brčić

INF

 

 

 

3.šk.sat 

 

Anita Brkljačić

TZK

 

 

2.šk.sat

 

 

fra Bože Gulić

VJ

 

3.šk.sat

 

 

 

DONJE

OGORJE

RAZREDNICI

Mira Ramljak

I./III.

 

 

 

 

5.šk.sat

Anita Bulić

II./IV.

2.šk.sat

 

 

 

 

Ana Bakota

V.

 

 

4.šk.sat

 

 

Tina Rožić

VI.

3.šk.sat

 

 

 

 

Jelena Vučković

VII.

 

 

 

 

4.šk.sat

Marina Simić

VIII.

4.šk.sat

 

 

 

 

OSTALI

PREDMETNI

UČITELJI

Ivana Antunović

LK

 

 

 

 

5.šk.sat

Nikola Rušinović

GK

 

 

3.šk.sat

 

 

Edina Smoljo

NJ

 

 

 

 

6.šk.sat

Dražana Ćudina

PR-BIO-KEM

5.šk.sat

 

 

 

 

Luči Karbonini

FIZ

 

 

 

 

 

Tvrtko Roguljić

POV

 

 

6.šk.sat

 

 

Zdravka Jokić

GEO

 

3.šk.sat

 

 

 

Anita Vitić

TK

 

 

 

 

5.šk.sat

Pero Brčić

INF

 

 

 

 

3.šk.sat

Mia Fonić

INF

3.šk.sat

 

 

 

 

Vesela Kodžoman Barać

TZK

 

 

 

 

6.šk.sat

 

*NAPOMENA: Obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, individualne informacije roditelja se mogu obaviti i telefonskim putem, a dolazak na informacije sa predmetnim učiteljima potrebno je najaviti razredniku/učitelju.

preskoči na navigaciju