preskoči na sadržaj

Osnovna škola braće Radića, Bračević

Login
Tražilica
eDNEVNIK

Kalendar
« Veljača 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
Prikazani događaji

ŠKOLA ZA ŽIVOT

DABAR

IZ ARHIVE IGROKAZA

Crveni gumb

 

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja i zlostavljanja djece. 

BITKA ZA SIGURNOST

Anketa
Postoje li pravila u tvom kućanstvu kada je riječ o upotrebi televizije, računala i mobitela?





Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 12. 2020.

Ukupno: 9001
Ovaj mjesec: 4351
Ovaj tjedan: 490
Danas: 3
DJELATNICI ŠKOLE

 

SAMOSTALNE ŠKOLE KOJE SU DJELOVALE DO DRUGOGA SVJETSKOGA RATA  NA PROSTORU NAŠEG UPISNOG PODRUČJA 

1. PUČKA ŠKOLA OGORJE GORNJE 
Ime i prezime učitelja i upravitelja škole Vrijeme službovanja u školi
Juraj Stipišić 1934. - 1940.
2. PUČKA ŠKOLA OGORJE DONJE
Ime i prezime učitelja i upravitelja škole Vrijeme službovanja u školi
Ante Fiamengo 1934. - 1938.
Bojana Radić 1938. - 1940.
Antun Štega 1941. - 1942.
Škola nije radila

Školske godine

1942./1943.

1943./1944.

3. PUČKA ŠKOLA ZLOPOLJE
Ime i prezime učitelja i upravitelja škole Vrijeme službovanja u školi
Frano fra Topić 1937. - 1942.

 

SAMOSTALNE ŠKOLE KOJE SU DJELOVALE NAKON DRUGOGA SVJETSKOGA RATA NA PROSTORU NAŠEG UPISNOG PODRUČJA DO 1960. GODINE

Škole na području Ogorja

1. NARODNA ŠKOLA PRIBUDE
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Bosiljka Munitić 1944. - 1947.
Vladimir Obreški 1947. - 1948.
Ivo Bojanić 1948. - 1949.
Dara Rašić 1949. - 1950.
Dara Masnikosa 1950. - 1951.
Škola nema učitelja

1951./1952.

1952./1953.

Boris Pavlić 1953. - 1954.
Vinka Grabačić 1954. - 1956.
Marija Elez 1956. - 1957.
Marija Dragić 1957. - 1958.
Lovro Damjanović 1958. - 1959.
Milka Zvono 1959. - 1960.
2. NARODNA ŠKOLA MILEŠINA
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Anka Matković 1944. - 1946.
Bogoljub Livić 1946. - 1947.
Đurđija Šapoja 1947. - 1949.
Josip Filipović 1949. - 1950.
Škola nema učitelja.

1950./1951.

1951./1952.

Vlado Zekan 1952. - 1953.
Špiro Milevčić 1953. - 1954.
Vlado Zekan 1954. - 1955.
Špiro Milevčić 1955. - 1960.
Dessy Borčić 1959. - 1960.
3. NARODNA ŠKOLA OGORJE GORNJE
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Marija Vlašić 1945. - 1946.
Silvija Kuvač 1945. - 1947.
Drina Šestan 1947. - 1952.
Špiro Milevčić 1952. - 1953.
Janko Pršut 1953. - 1960.
Savo Popović 1953. - 1954.
Ana Runje 1954. - 1956.
Tihana Rubinić 1956. - 1960.
Dessy Borčić 1958. - 1959.
Nikola Buj 1959. - 1960.
Pavica Pastrović 1959. - 1960.
4. NARODNA ŠKOLA OGORJE DONJE
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Tonka Čerina 1944. - 1945.
Ante Bačić 1945. - 1946.
Vlado Petričević 1946. - 1947.
Marija Čapalija 1947. - 1948.
Josip Filipović 1948. - 1949.
Rita Dulčić 1950. - 1954.
Mišo Đurasinović 1952. - 1953.
Ana Runje 1953. - 1954.
Ana Žižić 1954. - 1960., 1954./1955.
Ivo Žižić 1955. - 1960.
Milka Zvono - Jeresek 1959. - 1960.
Tihana Rubinić 1959. - 1960.
5. NARODNA ŠKOLA RADUNIĆ
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Petrica Boraška 1951. - 1952.
Petrica Vinčić 1952. - 1953.
Željko Pivac 1952. - 1955., 1953./1955.
Mišo Đurasinović 1953. - 1955.
Anica Marović 1955. - 1960.

 

Škole na području Vrbe - Bračevića

1. NARODNA ŠKOLA CRIVAC
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Ante Kapitanović 1944. - 1946.
Ivan Svetić 1946. - 1948.
Milena Furlanić - Svetić 1947. - 1948.
Škola nema učitelja

1948./1949.

1949./1950.

Katica Šimunović 1950. - 1954.
Zora Barčot 1951. - 1953.
Branka Kulić 1953. - 1954.
Pava Kunica 1954. - 1955.
Berislav Mužić 1955. - 1959.
Nikolina Pažanin 1955. - 1959.
Josip Fazinić 1958. - 1959.
Zdenka Goić 1959. - 1960.
Mate Goić 1959. - 1960.
Od 1. rujna 1960. godine ova samostalna škola postala je područnom školom Muć Donji, a direktori škole su Špiro Milevčić od 1960. - 1965. godine i Jure Sviličić od 1966. - 1967. godine.
Ime i prezime učitelja škole Vrijeme službovanja u školi
Tihana Rubinić 1960. - 1962.
Ante Rubinić 1960. - 1962.
Josip Zoković 1961. - 1962.
Ivan Romac 1962. - 1966.
Ante Didić 1966. - 1967.
Vilko - Srđan Gojak 1967. - 1967.
Tonka Ćurepić 1967. - 1967.
Od 1. siječnja 1968. godine ova područna škola postaje područnom školom  samostalne Ivan Mažuranić u Vrbi.

 

2. NARODNA ŠKOLA RAMLJANE
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Kovačević 1944. - 1945.
Andro Stipišić 1944. - 1945.
Mate Barišić 1945. - 1947.
Škola nema učitelj 1947./1948.
Andrija Petrović 1948. - 1949.
Anka Belamarić 1949. - 1950.
Mirjana Genari 1949. - 1950.
Škola nema učitelja

1950./1951.

1951./1952.

Jovo Vlatković 1952. - 1954.
Paško Gaćina 1954. - 1958.
Škola nema učitelja 1958./1959.
Zora Ujević 1959. - 1960.
Od 1. rujna 1960. godine ova samostalna škola postala je područnom školom  OŠ Muć Donji, a direktori škole su Špiro Milevčić od 1960. - 1965. godine i Jure Sviličić od 1966. - 1967. godine.
Ime i prezime učitelja škole Vijeme službovanja u školi
Jakov Blažević 1960. - 1963.
Anđelka Vučinović 1962. - 1963.
Lucija Jelavić - Ćuk 1963. - 1964.
Sanka Domić 1964. - 1966.
Tatjana Gudić 1964. - 1966.
Jakov Pastuović 1966. - 1967.
Ana Nazor 1966. - 1967.
Tonka Horvat 1967. - 1967.
Od 1. siječnja 1968. godine ova područna škola postaje područnom školom  samostalne OŠ Ivan Mažuranić u Vrbi.

 

3. NARODNA ŠKOLA DONJE POSTINJE 
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Mate Miličić 1944. - 1947.
Ivan Vulić 1947. - 1948.
Zvonko Baković 1948. - 1949.
Jozo Perić 1949. - 1950.
Vicko Dulčić 1950. - 1954.
Dolores Mihovilčević 1954. - 1957.
Rina Peračić - Perica 1957. - 1960.
Vlado Zekan 1959. - 1960.
Od 1. rujna 1960. godine ova samostalna škola postala je područnom školom  OŠ Muć Donji, a direktori škole su Špiro Milevčić od 1960. - 1965. godine i Jure Sviličić od 1966. - 1967. godine.
Ime i prezime učitelja škole Vrijeme službovanja u školi
Mate Goić 1961. - 1962.
Lucija Rosić 1962. - 1964.
Franka Gruica 1963. - 1964.
Lucija Ćuk 1964. - 1965.
Franka Korda 1964. - 1967.
Tonka Horvat 1966. - 1967.
Od 1. siječnja 1968. godine ova područna škola postaje područnom školom  samostalne OŠ Ivan Mažuranić Vrbi.

 

4. NARODNA ŠKOLA BRAČEVIĆ - VRBA
Ime i prezime učitelja i direktora škole Vrijeme službovanja u školi
Milka-Mila Boban 1946. - 1948.
Ante Malbaša 1948. - 1951.
Marko Ivančić 1949. - 1950.
Škola nema učitelja 1951./1952.
Zvonko Baković 1952. - 1953.
Šinka Runje 1953. - 1956.
Vlado Zekan 1956. - 1960.
Od 1. rujna 1960. godine ova samostalna škola postala je područnom školom  OŠ Muć Donji, a direktori škole su Špiro Milevčić od 1960. - 1965. godine i Jure Sviličić od 1966. - 1967. godine.
Ime i prezime učitelja škole Vrijeme službovanja u školi
Zdenka Goić  
Mate Goić  
Marija Mustapić  
Duško Baković  
   
   
   

 

preskoči na navigaciju