PRIJEDLOG ZA IZBOR PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA

Vrba I 11, Bračević

-radnicima – svima-

Na temelju članka 141. stavka 2. Zakona o radu (Narodne novine broj 93/14, 127/17 i 98/19) sindikalni povjerenik Sindikata hrvatskih učitelja podnosi

PRIJEDLOG ZA IZBOR PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

I.

Mandat članovima Školskog odbora Osnovne škole braće Radića, Bračević, traje do 02. svibnja 2021. godine, stoga Sindikat hrvatskih učitelja koji ima članove zaposlene u Osnovnoj školi braće Radića, Bračević, daje prijedlog za izbor predstavnika radnika u Školski odbor Osnovne škole braće Radića, Bračević.

II.

Sindikalni povjerenik Sindikata hrvatskih učitelja Tvrtko Roguljić, prof. (u daljnjem tekstu: predlagatelj) podnijet će listu kandidata,  s jednim predstavnikom, za izbor članova Školskog odbora i listu kandidata za člana i zamjenika člana Izbornog odbora.

Izborni odbor će biti imenovan na Skupu radnika kojeg će sazvati predlagatelj.

III.

Predlagatelj liste kandidata sazvat će Skup radnika, sukladno odredbama Pravilnika o postupku izbora radničkog vijeća (Narodne novine, broj 3/16, 52/17 i 138/20).

IV.

Ovaj prijedlog je na dan podnošenja osobno i putem elektroničke pošte dostavljen ravnatelju Osnovne škole braće Radića, Bračević, gospodinu Marinu Vuletinu.

V.

Ovaj prijedlog bit će objavljen na oglasnoj ploči  i na mrežnim stranicama Osnovne škole braće Radića, Bračević.

Predlagatelj Sindikalni povjerenik

Sindikata hrvatskih učitelja:

Tvrtko Roguljić, prof.

DOSTAVITI:

1. Ravnatelj Osnovne škole braće Radića, Bračević, gosp. Marin Vuletin

Osnovna škola braće Radića, Bračević, Vrba I 11, 21203 Donji Muć

Potvrda osobnog primitka:

_______________________________

datum i vlastoručni potpis ravnatelja

Ovaj prijedlog za izbor predstavnika radnika u Školski odbor objavljen je na oglasnoj ploči Škole :

_________________________________________________

datum i vlastoručni potpis predlagatelja