Što smo s našim učiteljicama i učiteljima naučili o bontonu

1. Učenici 2. razreda PŠ Donje Ogorje prezentirali su plakat kojim su nam objasnili što je bonton, što je bonton naše škole i koji su oblici neprimjerenog ponašanja u školi, s kojima se na žalost ponekad i mi susrećemo.Voditeljica učiteljica Anita Bulić.

2. Učenici 2. i 3. razreda PŠ Crivac su rep pjesmom ponovili: Bonton, što je to? Voditeljica učiteljica Mira Jurić.

3. Učenici 1. razreda PŠ Crivac su nas uveselili recitacijom Četiri čarobne riječi. Voditelj učitelj Dario Šperkov.

4. Učenici 4. razreda PŠ Crivac su izveli igrokaz Četiri čarobne riječi. Voditelj učitelj Dario Šperkov.

5. Učenica 4. razreda PŠ Crivac izvela je monolog Četitri čarobne riječi. Voditelj učitelj Dario Šperkov.

6. Recept za bonton u školi na plakatu su pripremili učenici 4. razreda PŠ Donje Ogorje. Voditeljica učiteljica Anita Bulić.

7. Pjesmu na engleskm jeziku čarobnih riječi Please and thank you otpjevali su učenici 2., 3. i 4. razreda PŠ Donje Ogorje.Voditeljica učiteljica Ana Bakota.

8. Mudre izreke o lijepom ponašanju predstavili su nam učenici 2. i 4. razreda PŠ Ramljane. Voditeljica učiteljica Marija Penović.

9. Učenica 4. razreda PŠ Donje Ogorje izvela je monolog Ruganje. Kojim nam je ispričala rugaju li se životinje. Voditeljica učiteljica Anita Bulić.

10. Igrokaz Pomaganje drugima izveli su učenici 1. i 3. razreda PŠ Donje Ogorje. Voditeljica učiteljica Mira Ramljak.

11. O E-bontonu su nam pokazali ppt prezentaciju učenici 4. razreda PŠ Crivac.Voditelj učitelj Dario Šperkov.

12. Igrokaz Telefonski razgovor pokazali su nam učenici 1. i 3. razreda PŠ Donje Ogorje. Voditeljica učiteljica Mira Ramljak.

13. Igrokaz Izazivanje izveli su učenici 4. razreda PŠ Donje Ogorje. Voditeljica učiteljica Anita Bulić.

14. Mladi knjižničari, učenici od 1. do 4. razreda PŠ Donje Ogorje napravili su pachwork plakat o timskoj igri. Voditeljica knjižničarka Neda Zulim.

15. Igrokaz Ponašanje za stolom izveli su učenici 1. i 3. razreda PŠ Donje Ogorje. Voditeljica učiteljica Mira Ramljak.

16. Učenici 4. razreda PŠ Donje Ogorje na njemačkom jeziku su nam pokazali o ponašaju za stolom.  Voditeljica učiteljica Danijela Gašpar.

17. Učenici od 1. do 4. razreda PŠ Donje Ogorje prezentirali su plakat s uputama kako što ispravnije, ljepše i dostojanstvenije slaviti naša kršćanska najsvetija otajstva. Voditeljica vjeroučiteljica Tina Rožić.

18. Na kraju školski zbor otpjevao nam je pjesmu Neću se ljutiti. Voditelj učitelj Nikola Rušinović.