« Siječanj 2021 »

MAGIČNI BROJ 7

- Kroz program projekta Magičnog broja 7, vodila nas je učenica 8. razreda MŠ Bračević.

- 7 Kontinenata, prezentirala učenica 7. razreda, MŠ Bračević, voditeljica Zdravka Jokić

- Stvaranje svijeta, prezentirali učenici 2. i 3. razreda PŠ Crivac, voditelj Dario Šperkov.

- Matematičku priču o židovskom osvajanju Jerihona, prezentirali su učenik 2. razreda i učenica 3. razreda, PŠ Crivac, voditelj Dario Šperkov.

- 7 svetih sakramenata, prezentirali učenici Biblijske skupine, 2. razreda PŠ Donje Ogorje, voditelj fra Stipan Bešlić.

- Rim na sedam brežuljaka, prezentirao učenik 3. razreda PŠ Crivac, voditelj Dario Šperkov.

- 7 duhovnih i 7 tjelesnih djela milosrđa, prezentirali Mladi knjižničari učenici 2. i 5. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica Neda Zulim.

- Rukomet - sport u kojem sudjeluje 7 igrača, predstavili su učenici 2. i 4. razreda PŠ Ramljane, voditeljica Marija Penović.

- Putokaz kroz dobar kršćanski život - 7 sakramenata i 7 darova duha svetoga, prezentirali učenici 5., 6. i 7. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica Tina Rožić.

-- Bajka o deklinaciji i sedam padeža Lidije Dujić, predstavili učenici 5., 6. i 7. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica Zlata Kurtov.

- 7 mjesta koja su postala jedan grad, predstavili učenici 4. razreda PŠ Crivac, voditeljica Mira Jurić.

- Ništa bez petka, igrokaz predstavili učenici 2. i 4. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica Anita Bulić.

- WOCHENTAGE, izveli učenici 4. razreda PŠ Ramljane i Crivca, te učenici 5. i 6. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica Edina Smoljo.

- 7 učenika 7. razreda, svaki ima po 7 sedmica, matematičkim radnjama moraju doći do rezultata 7. MŠ Bračević, voditeljica Jovanka Momčilović.

- Bajku o Snjeguljici i sedam patuljaka, prikazali učenici 1. i 3. razreda PŠ Donje Ogorje, voditeljica Mira Ramljak.

- 7 otvora na ljudskoj glavi, predstavila učenica 3. razreda PŠ Crivac, voditelj Dario Šperkov.

- G. Vitez, ŠVELJA, pjesmicu recitirala učenica 2. razreda PŠ Crivac, voditelj Dario Šperkov.

- 7 kriza u svijetu kojima je potrebna pomoć, prezentirao učenik 6. razreda MŠ Bračević uz video, voditeljica Ines Sedlar.

- Regija 7 rijeka, prezentirala učenica 7. razreda MŠ Bračević, voditeljica Alenka Miljević. Prikazan je i video gdje učenica, sudionica eTwinning projekta svira pjesmu "River flows in you".

- Šaljivi monolog Snjeguljica i sedam patuljaka, izvela učenica 4. razreda PŠ Crivac, voditeljica Mira Jurić.

- O filmu kao 7 umjetnosti, prezentirala učenica 3. razreda PŠ Crivac, voditelj Dario Šperkov.

- Povijest broja 7, izradili učenici Povijesne grupe, prezentirao učenik 7. razreda PŠ Donje Ogorje, voditelj Tvrtko Roguljić.

- Uz 7 nota razveselili smo se pjesmom DO RE MI, pjevali su učenici 2. i 3. razreda PŠ Crivac uz gitarističku pratnju učitelja Nikole Rušinovića, voditelji: Nikola Rušinović i Dario Šperkov.

- Na kraju programa mame Tanja i Smilja Svalina počastile su sve sudionike ovog projekta tortom. Veliko hvala mamama!

Oduševljenje u publici!