„Voda i zdravlje“ – eTwinning projekt

Preko eTwinning portala suosnivači smo projekta sa školom iz Grčke, a u naš projekt uključile su se škole iz Italije, Francuske i Hrvatske. U sklopu projekta istraživat ćemo vodu kroz prirodu, fiziku, povijest, geografiju, a inspiraciju koju ćemo dobiti kroz naša istraživanja iskazat ćemo kroz likovnu umjetnost te pisanju akrostičkih pjesama na engleskom. Da bismo s našim školama partnerima iz drugih zemalja mogli podijeliti naša saznanja služit ćemo se engleskim jezikom te informatičkim vještinama.

Odlučili smo provjeriti kakvoću vode potoka koji teče pored naše škole. Pogledajte prezentaciju i otkrijte do kakvog smo saznanja došli.

U ovoj prezentaciji možete vidjeti što su o vodi istražili naši mladi fizičari.

I osmaši su se uključili u projekt „Voda i zdravlje“ pa je nastala akrostička pjesma na engleskom „Water is life“. Prijedlog za pisanje ovakvih pjesama stigao je od naše škole partnera iz Čakovca.

Pedagoginja Ines Sedlar izradila je video o eTwinning projektu "Voda i zdravlje".

Priloženi dokumenti:
WATER AND HEALTH.pps