Katehetski ured, Šibenik

Božićna priredba Osvijetlimo put do jaslica

Već drugu godinu učenici naše škole sudjeluju u božićnoj priredbi i likovnoj izložbi Osvijetlimo put do jaslica, koju organizira Katehetski ured šibenske biskupije. Priredba je održana u Katoličkom domu Biskupa Jeronima Milete u Šibeniku, 14. prosinca 2011. godine.
Iz naše škole nastupile su dvije skupine učenika i to učenici prvog razreda: Anđela Bacelj, Marko Bacelj, Anamarija Jukić, Kristijan Kapitanović, Iva Leskur i Ivica Mamić, kao i trećeg razreda: Josip Kapitanović, Marija Malenica i Leo Tešija, s igrokazom Odlučio sam slijediti Krista, pod vodstvom učiteljice Anite Bulić iz PŠ Donje Ogorje.

Također su nastupili i učenici šestog razreda: Martina Bacelj, Ivan Kapitanović, Ivan Kapitanović, Ivana Kapitanović, Martina Kapitanović i Ante Tešija, izveli su igrokaz Četiri svijeće, koji su pripremili pod vodstvom vjeroučiteljice Tine Rožić iz PŠ Donje Ogorje.

Za izložbu prodajno – humanitarnoga karaktera kojom se prikupljaju sredstva za potrebite obitelji i obitelji s djecom s posebnim potrebama, učenici škole izradili su razne božićne ukrase pod vodstvom učiteljice likovne kulture Sanje Mirošević i vjeroučiteljice Tine Rožić.

Foto album 2010. godine

OSVIJETLIMO  PUT  DO  JASLICA
Katolički  dom  Biskupa Jeronima  Milete
Šibenik, 14. 12. 2010.

Sudjelovali smo u božićnoj priredbi OSVIJETLIMO PUT DO JASLICA u Šibeniku.
Najprije smo, (iako je bilo prohladno), uživali u šetnji Šibenikom.
Učenici su sa  učiteljicom Anitom Bulić i vjeroučiteljicom  Ivanom Balić sudjelovali i u maloj  likovnoj  izložbi.
Učenici drugoga i četvrtoga razreda PŠ Donje Ogorje izveli su igrokaz Sveti Nikola u škol.
Bilo nam je lijepo!
Prelijepo !!!
Nadamo se da smo vam barem djelić našeg lijepog doživljaja prenijeli ovim sličicama.

Izradila: učiteljica Anita Bulić