Ovaj mjesec: 2007

SVILAJA U SRCU
Autor: Vesela Kodžoman Barać, 18. 9. 2023.

U nedjelju 17.09. obilježili smo ETS planinarskim pohodom na vrh planine Svilaje. Vrijeme nam je bilo prekrasno, priroda očaravajuća, uspon izazov koji smo savladali.

Dječjim očima

• Bilo nam je super! Samo neke male poteškoće u usponu su bile užasne. Uspjeli smo se popeti, ali malo teže. T.K. i G.K. iz škole u Ogorju bili su najbrži. Svi su bili ponosni na njih. Tako smo se popeli i sišli s vrha. Iza toga smo se podružili u planinarskom domu i ručali. Išli smo kući.
    • M.L.
  • Bilo je lijepo i zabavno. Nije bilo teško. Bilo je mnogo djece, učitelja i ljudi. Najviše mi se svidio pogled s vrha. Želio bih opet ići.
    • J.K.
  • Bilo je zabavno. Nitko se s nikim nije svađao. Jedino je bilo malo teško se popeti na Bat. Žao mi je što osmaši nisu išli. Željela bi se na još neke vrhove popeti, npr. Crivački kokulj, Visoka, Mosor, Biokovo.
    • G.K.
  • Bilo je super, trebalo se puuuno penjati na vrh Svilaje. Bila sam pala na najgluplji način. 😊
  • Na usponu na Svilaju bilo nam je super. Zabavljali smo se i penjali na vrh. Zezali smo se cijelim putem gore i dolje. Jako smo se umorili i morat ću dva puta razmisliti hoću li više ikad ići na Bat. Ako budem išla ići ću od Lokve, jer od Lokve ima puno manje hodat.
    • A.K.

SVILAJA

PLANINARSKI DOM NOVI PRIJATELJI LJEPOTA

ZELOVO ŠETNJA USPON BAT DRUŽENJE

PUNOO flODANJA PSI

flRANA UZBRDICE

KAMO DALJE...

BIOKOVO VELEBIT SVILAJA

MOSOR MOSEC VISOKA

CRIVAČKI KOKULJ

Hvala PD Svilaja na gostoprimstvu.

Kako nam je bilo pogledajte u albumu.

Autor teksta: Vesela Kodžoman Barać, učiteljica Tjelesne  i zdravstvene kulture.