Dan zahvalnosti za plodove zemlje (Dan kruha)
Autor: Ines Sedlar Kolar, 25. 10. 2021.

Razrednici su sa svojim učenicima razgovarali o zahvalnosti za plodove zemlje, a da ne bi sve ostalo na razgovoru, pogledajte i što su radili:

U ponedjeljak 18.listopada u našoj maloj PŠ Crivac učitelj Dario Šperkov je s učenicima 1. i 2.a razreda obilježio Dan kruha i zahvalnosti Bogu za plodove zemlje.

Vrijedne ruke mama i djelatnika škole pripremile  su kruščiće, kolače i torte.
Spremačice naše škole pripremile su za sve učenike tople napitke.
Prije blagovanja hranu je blagoslovio vjeroučitelj fra Bože Gulić.

Pano uredila učiteljica Mira Jurić s učenicima 3.a razreda.

Selimo se u PŠ Donje Ogorje:

Učiteljica Anita Bulić i učenici 1. i 3.b razreda su također bili vrijedni. Pogledajte što su sve oni napravili. Kliknite na poveznicu, pogledajte kako su obilježili Dan kruha i zabavite se igrama što su ih priredili za vas:

Učiteljica Mira Ramljak i učenici 2. i 4.b razreda su razgovarali o ovoj zanimljivoj temi, ukrasili pano i uredili kutak učionice:

Učiteljica Marina Simić je s učenicima 5.b razreda i pekla, a kako je sve izgledalo, pogledajte:

KLIKNITE OVDJE

Mirisalo je i iz učionice 6.b razreda koji su radili s učiteljicom Anom Bakotom:

A kako je proteklo s učiteljicom Jelenom Vučković i 8.b razredom pogledajte:

MŠ Bračević:

Učiteljica Edina Smoljo je s 8.a razredom obilježila Dan zahvalnosti za plodove zemlje na sljedeći način:

Dani kruha